2009 november 11. | Szerző: kisiren |
Szegények azok,
akik nem értek rá örvendezni a napfénynek,
a víznek, a levegőnek, a virágoknak, az életnek.
(Wass Albert)
akik nem értek rá örvendezni a napfénynek,
a víznek, a levegőnek, a virágoknak, az életnek.
(Wass Albert)
Kommentek
(A komment nem tartalmazhat linket)
Kommenteléshez kérlek, jelentkezz be:


De jó, hogy leírtad!Ezt egy percre sem lenne szabad elfelejtenünk.Nekem külön jól jött most.Köszi!
Így igaz Parole! Észre kellene vennünk mindenben a szépet, de ez nem mindig sikerül, sajnos.