2009 november 9. | Szerző: kisiren |
Jó éjszakát!

Tündérpompájú éji tájon
Felkél az ezüst holdvilág;
Összhang a föld, egy édes álom…
Jó éjszakát!
Felkél az ezüst holdvilág;
Összhang a föld, egy édes álom…
Jó éjszakát!
/M. Eminescu/
vadvirág

Kommentek
Kommenteléshez kérlek, jelentkezz be: