2009 október 4. | Szerző: kisiren |
Vidám napot!
Börkerág:
-Micsoda érdekes könyvek! Ne zavarjatok!
Nem látjátok, hogy olvasok?!

ZALAI BORBÁLA:
Betűország kincsei
Sok újdonsült
Kisdiáknak
Kitárult egy új világ
Szeptemberben
Betűország
Megnyitotta kapuját.
Csodálatos
Ez az ország
Gazdagsága rengeteg;
Mert itt bizony
Minden betű
Drága kincset rejteget.
S aki egyszer
Megismeri
Mind a betűk titkait,
Magáénak
Tekintheti
Betűország kincsei

A.A. MILNE:
6 évesek lettünk
1 esztendős voltam
Épp, hogy elindultam
Aztán 2 lettem
Épp, hogy megszülettem
3 évet éltem
Én voltam? Nem értem
4 esztendős múltam
S nem volt semmi múltam
Évem száma 5 lett
Nem volt bennem ötlet
De most 6 éves vagyok
És okos vagyok nagyon
Így azt hiszem, ezt a
Kort már soha, soha
El nem hagyom.

/ Osváth Erzsébet /

vadvirág
2009. magvető hava 04.
Kommentek
Kommenteléshez kérlek, jelentkezz be:


Közeleg az este a Nap lassan nyugodni tér, az emberek lelkében már csak a csend zenél. Fáradt puha fénnyel búcsúzik el mára, helyet ad az éjnek és az Ő titkának. Csillagok ragyognak ezüstös fénnyel, tündököl az égbolt olyan, mint az ékszer. Nyugalom árad, az emberszívekbe szeretet és álom költözik sietve. Aludjál Te is ,álmodjál szépet , őrizd a szívedben ezt a ritka kincset SZÉP ESTÉT KÍVÁNOK PUSZIKA
Szép napot Napsugár!Örülök, hogy újra látlak.Köszönöm a kedves szavakat!Neked is hasonlókat kívánok.