Csodálatos világ…

                                   

 

 Csodálatos világ, semmit sem hall, semmit sem lát.

Csodálatos világ elárulja mindig önmagát.

Hogy mi lesz a vége nem tudhatom.

Sötétben élek a fényről álmodom.

Honnan jöttem, hová megyek

Ha tudnám a választ elmondanám neked.

Nem tudom, hogy miért vagyok itt, nem tudom .



Csodálatos világ, semmit se hall semmit, se lát

Csodálatos világ elárulja mindig önmagát,

semmit se hall semmit se lát.



Én nem tudom másképp, csak ennyit tudok.

A csodák helyett, csak egy mosolyt adhatok.

/Koncz Zsuzsa-dalszöveg-részlet/

                            

Januári szivárvány

A természet ma is ragyogó tavaszias időjárással ajándékozott meg bennünket.Mintha nem is a tél közepén, hanem a tavasz elején járnánk .Valaki nagyon összekeverte a dolgokat, mert ahogy délelőtt készítettem a halleveshez az alapot, kitekintve az ablakon  kisfalum szemközti hegyeire, látom, hogy gyönyörű szivárvány díszíti az égboltot.Tündökölt a tavaszias napsütésben.Ámulva figyeltem, ahogy egyre szélesedett, halványult, végül eltűnt.Ez történt 2010. január 9-én, 10 órakor.

Korábban négy éve láttam hasonló jelenséget, akkor is a  délelőtti órákban, január 19-én.

Kiszámíthatatlan, különleges, de csodálatos a természet!

vadvirág

Címkék:
Tovább a blogra »